Jūrininkų egzaminavimas

Lietuvos transporto saugos administracija (toliau – LTSA) vykdo denio tarnybos bei mašinų skyriaus vadovaujančios sudėties jūrininkų kompetencijos įvertinimo egzaminus. Jūrininkai gali užsiregistruoti į vadovaujančių ar eilinių jūrininkų kompetencijos įvertinimo egzaminus:

1. neišeidami iš namų. Vietą egzaminui galima rezervuoti jungiantis per elektroninius valdžios vartus, naudojant el. bankininkystę arba mobilųjį parašą, čia.  Pasirinkite Gyventojas.

Pasirinkite per kokį banką (pvz. Swedbank)

Banko pagrindiniame puslapyje yra Elektroniniai valdžios vartai skyrius. Paspauskite Prisijungti.

Autorizacija atlikta. Paspauskite Pradžia ir į paieškos laukelį įveskite „e.VKTI“ . Paspauskite Elektroninių paslaugų svetainė „e. VKTI“.

Paspauskite Elektroninių paslaugų svetainė „e. VKTI“.

Paspauskite Užsisakyti .

Paspauskite Patvirtinti.

Toliau paspaudus skiltį Egzaminai galima pasirinkti egzamino tipą pagal kvalifikaciją. Pasirinkite egzamino rūšį – Vadovaujančių jūrininkų arba Eilinių jūrininkų.

Jūs galite matyti artimiausių egzaminų datas bei laisvas vietas (iš viso yra 10 vietų) ir apmokėti už egzaminą.  Pasirinkus datą, jeigu yra laisvos vietos, spauskite Rezervuoti. Rezervuoti vietą egzaminui galima likus mažiausiai  vienai dienai iki jo.

Įveskite asmeninius ir kontaktinius duomenis bei pasirinkite egzamino sritį. Paspauskite Rezervuoti.

Dabar jūs galite prisijungti prie jūsų banko sąskaitos ir apmokėti už egzaminą. Jūrininkų kompetencijos įvertinimo egzamino kaina yra 27 EUR.

2. atvykę į LTSA, J. Janonio g. 24, Klaipėda, 206 kabinete.

Jūrininkų priėmimo valandos:

  • Pirmadienis   8.00 – 17.00
  • Antradienis    8.00 – 17.00
  • Trečiadienis   8.00 – 17.00
  • Ketvirtadienis 8.00 – 17.00
  • Penktadienis   8.00 – 15.45
  • Pietų pertrauka 12.00 – 12.45

3. skambindami telefonais:

  • 8 694 21 385
  • 8 694 33 005
  • 8 698 76 252

Pažymima, kad jūrininkai, siekiantys gauti aukštesnį nei turimą  jūrinį laipsnį, gali laikyti kompetencijos įvertinimo egzaminą ir registruotis jam tik turėdami nustatyta tvarka Administracijos aprobuotą darbo stažą laive.

Egzaminai vyksta LTSA patalpose, J. Janonio g. 24, 111 kabinete (įėjimas iš kiemo pusės), Klaipėdoje. Atvykus į egzaminą su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. 

JŪRININKŲ KOMPETENCIJOS ĮVERTINIMO EGZAMINŲ GRAFIKAS

ĮSAKYMAS DĖL JŪRININKŲ KOMPETENCIJOS ĮVERTINIMO EGZAMINŲ VYKDYMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO 2019 m. rugpjūčio 6 d. Nr. 2BE-231 Vilnius

Daugiau informacijos rasite čia. Egzaminų tvarkos aprašas

Karibų piratas

Karibų piratas

You must be logged in to post a comment.